KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12376222

nr 1237 6222

Astrid Munthe de Wolfe

(f. 1926), Sverige

Blandteknik, Öland, signerad. Motivet: 19x28

Astrid Munthe de Wolfe, född 1926 i Stockholm, svensk målare.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 februari 2019
kl 18:17:58

25/2 17:54:26 1      Vinnande bud

Astrid Munthe de Wolfe

Läs mer om Astrid Munthe de Wolfe